Oferty pracy

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji — Instalacje elektryczne

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców,
  • tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,
  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi podwykonawcami,
  • prowadzenie i uaktualnianie branżowej listy podwykonawców,
  • koordynowanie rozliczeń finansowych podwykonawcami.

Wymagania:

  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,
  • doświadczenia we współpracy z dostawcami i podwykonawcami,
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie , umowa o pracę lub B2B,
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport).

Wypełnij poniższy formularz i załącz plik CV.

    Przewiń do góry