Oferty pracy

Serwisant – Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie awarii instalacji elektrycznych silnoprądowych,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych przy przebudowach i modernizacjach,
  • Konserwacja i przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • Kontrole i pomiary instalacji elektrycznych,
  • Udzielanie wsparcia technicznego,
  • Dbałość o dobre relacje z kontrahentami

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia SEP (min E1 do 1kV),
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wypełnij poniższy formularz i załącz plik CV.

    Scroll to Top
    Przewiń do góry