Oferty pracy

Kierownik robót elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • Codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac,
  • Koordynacja prac podwykonawców,
  • Koordynacja projektowa i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • Opracowywanie technologii wykonania robót na danym odcinku prac,
  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót,
  • Przygotowanie zestawień rozliczeń i analiz,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Robót lub Kierownika Budowy w swojej specjalności,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programów AutoCad,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Mobilność- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport,)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy oraz zakwaterowanie,
  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w której nadrzędną wartością jest człowiek.

Wypełnij poniższy formularz i załącz plik CV.

    Scroll to Top
    Przewiń do góry