Oferty pracy

Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i realizację harmonogramu budowy,
  • Kontrolę postępu i jakości prac na budowie zgodnie z postanowieniami kontraktu,
  • Analizę dokumentacji techniczno-projektowej,
  • Przygotowanie zamówień materiałowych i nadzór nad ich dostawą na plac budowy,
  • Sporządzanie sprawozdań z realizacji,
  • Wyjazdy w celu wizji lokalnej przed budową, rozpoznanie w terenie pod względem rozwiązań technicznych i potrzeb sprzętowych,
  • Współpracę z biurem projektowym.

Wymagania:

  • Min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją budów,
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Uprawnienia SEP
  • Obsługa programów Microsoft Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Silna motywacja do działania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie , umowa o pracę lub B2B,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport,),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w której nadrzędną wartością jest człowiek,
  • Możliwość rozpoczęcia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych.

Wypełnij poniższy formularz i załącz plik CV.

    Scroll to Top
    Przewiń do góry