Oferty pracy

Asystent Projektanta Instalacji Teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów instalacji elektrycznych niskoprądowych: SSP, DSO, SSWiN, KD+RCP, CCTV, LAN oraz RTV/SAT
  • Przygotowanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Uczestniczenie w koordynacjach budowlanych
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektów
  • Udział w spotkaniach z Inwestorami i Wykonawcami

Wymagania:

  • Student lub absolwent kierunku Elektrotechnika lub Telekomunikacja
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student (preferowane: elektrotechnika lub telekomunikacja)
  • Wymagana znajomość branży instalacji niskoprądowych
  • Znajomość oprogramowania środowiska CAD oraz pakietu MS Office
  • Inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole, sumienność i obowiązkowość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Wsparcie doświadczonych projektantów
  • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne) i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • Miłą atmosferę w pracy oraz komfortowe warunki pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in.: prywatna opieka medyczna LUX MED, karta MultiSport)
  • Możliwość rozpoczęcia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych

Wypełnij poniższy formularz i załącz plik CV.

    Scroll to Top
    Przewiń do góry